plen

włoskie restauracje warszawa centrum

Menu
790 345 790 ul. Klimczaka 1 | Wilanów
22 465 18 36 ul. Krucza 6/14 | Centrum
888 57 54 57 ul. Miodowa 1 | Stare Miasto
22 616 12 59 ul. Francuska 6 | Saska Kępa
Restauracja włoska Warszawa Centrum

Trattoria Rucola to włoskie restauracje, które działają na terenie Warszawy. Serwujemy w nich nie tylko tradycyjne pizze, ale także oryginalne dania kuchni włoskiej, charakterystyczne dla słonecznej Italii. Każda nasza pizzeria wyróżnia się bogactwem smaków, niepowtarzalną atmosferą oraz aromatycznym, zachęcającym do próbowania coraz nowszych potraw zapachem unoszącym się w lokalu. Prowadzimy restauracje w wielu lokalizacjach miasta, takich jak Starówka, abyś bez względu na to, gdzie mieszkasz, mógł spróbować, jak smakuje prawdziwa włoska pizza. Zapraszamy Cię również do odwiedzenia naszej pizzerii w samym centrum miasta Warszawa, przy ulicy Kruczej 6/14. Możemy zapewnić, że nasze włoskie restauracje sprawią, że przeniesiesz się do klimatu słonecznej Italii.

 

Włoska pizza i inne specjały

Trattoria Rucola to miejsce, które przyciąga swoim klimatem i bogactwem smaków. Nasza pizzeria specjalizuje się w przygotowywaniu prawdziwej włoskiej pizzy na cienkim cieście, z aromatycznym sosem i świeżymi dodatkami. W menu znajdziesz także inne dania wywodzące się z Italii, takie jak pyszne risotto, pasty z dodatkiem sosów na bazie dojrzałych pomidorów i bazylii oraz tradycyjne, włoskie calzone. Nasze restauracje starają się trafić w gusta każdego klienta, przez co okresowo urozmaicamy menu, dodając do niego kolejne dania. W lokalu panuje atmosfera charakterystyczna dla słonecznej Italii, dlatego będąc tu, z pewnością odczujesz klimat włoskiej gościnności i otwartości. Zarówno włoska pizza, jak i inne dania przygotowywane są tuż przed podaniem, ze świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych składników, co zapewnia ich wyjątkowy smak.

 

Włoskie restauracjeWarszawa Centrum

Klienci, którzy chociaż raz odwiedzili nasze restauracje, chętnie tu wracają. Odpowiada za to atmosfera panująca w lokalu oraz smak potraw, które im proponujemy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze włoska pizza może być skosztowana w naszej pizzerii, dlatego oferujemy jej dowóz prosto pod Twoje drzwi. Nasze włoskie restauracje rozmieszczone są po niemal całej stolicy, dlatego możemy Cię zapewnić, że zamówienie trafi do Ciebie ekspresowo, a włoska pizza dojedzie świeża i pachnąca.

 

Włoskie restauracje Trattoria Rucola to obowiązkowy punkt dla osób, które szukają nowych doznań kulinarnych. Nasza włoska pizza przygotowywana w tradycyjny sposób może Cię choć na chwile przenieść do słonecznej Italii i dać namiastkę prawdziwych włoskich wakacji nawet w środku zimy. Jesteśmy pewni, że spodoba Ci się klimat, którym emanuje nasza pizzeria i będziesz chętnie tu powracał, aby zrelaksować się przy smacznych daniach włoskiej kuchni.

 

Jedzenie z dostawą do Centrum

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Gości Restauracja Trattoria Rucola oferuje wyśmienite włoskie jedzenie z dostawą na terenie Centrum Warszawy. Nasze dania dostarczamy do domu, biura, dowolnego innego miejsca, w którym pracujesz, uczysz się lub spędzać czas z przyjaciółmi.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zimne jedzenie to żadna przyjemność, dlatego odpowiednio zabezpieczamy dania na czas transportu, a nasi dostawcy dokładają wszelkich starań, aby ciepłe jedzenie z dostawą zapukało do Twoich drzwi w jak najszybszym czasie.

 

Do skorzystania z menu jedzenia na wynos zachęcamy miłośników kuchni włoskiej z Centrum. Jedzenie z dostawą oferujemy również w innych lokalizacjach – posiadamy kuchnie m.in. na Saskiej Kępie, Żoliborzu oraz w Wilanowie.

Wilanów
790 345 790 Centrum
Trattoria Rucola

ul. Klimczaka 1
02-972 Warszawa
tel. 790 345 790
klimczaka1@trattoriarucola.pl

Restauracja Warszawa Wilanów

czynne codziennie:

Niedziela - Czwartek 12:00-21:00 
Piątek - Sobota 12:00-22:00 

Centrum
22 465 18 36 Centrum
Trattoria Rucola

ul. Krucza 6/14
00-548 Warszawa
tel. 22 465 18 36
krucza6@trattoriarucola.pl

Włoska restauracja Warszawa Centrum

czynne codziennie:
od wtorku do soboty 12:00-22:00 
niedziela, poniedziałek 12:00 - 21:00 

Wirtualny spacer

Stare Miasto
888 57 54 57 Centrum
Trattoria Rucola

ul. Miodowa 1
00-080 Warszawa
tel. 888 57 54 57
miodowa1@trattoriarucola.pl

Restauracja Warszawa Stare Miasto

czynne codziennie:
od niedzieli do czwartku  12:00-21:00

piątek, sobota 12:00-22:00

Wirtualny spacer

Saska Kępa
22 616 12 59 Centrum
Trattoria Rucola

ul. Francuska 6
03-906 Warszawa
tel. 22 616 12 59
francuska6@trattoriarucola.pl

Restauracja Saska Kępa

czynne codziennie:
pon.-niedz. 12:00-22:00

Wirtualny spacer

Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności, w której znajdziesz informacje o administratorze Twoich danych osobowych, Twoich prawach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane, przez jaki okres, kim są odbiorcy Twoich danych oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony Twoich danych osobowych.

Czytaj więcej

Praca
Kariera w Trattoria Rucola

KIEROWCA

Poszukujemy kierowcy do Trattori, przy ulicy Francuskiej i Klimczaka.

 

CV prosimy wysyłać na adres - magda.nowak@trattoriarucola.pl
 

 

 

 

Aplikuj