WERSJA MOBILNA
  • 22 465 18 36ul. Krucza 6/14 | Centrum
  • 888 57 54 57ul. Miodowa 1 | Stare Miasto
  • 22 616 12 59ul. Francuska 6 | Saska Kępa
rucola_top_leaves
data ostatniej aktualizacji:  2017-07-24
Imprezy

Imprezy firmowe i okolicznościoweOrganizujemy przyjęcia firmowe lub okolicznościowe w naszych lokalach na terenie Warszawy. Podział lokali na sale różnej wielkości powoduje, iż możemy pomieścić różne konfiguracje ilości gości.

Pod opieką Trattorii RucolaDo naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować ofertę do potrzeb oraz budżetu Gości.
W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z jednym z naszych lokali, gdzie zajmie się Państwem wybrany manager.

LokaleW lokalu przy ul Francuskiej 6 dolną salę na około 20 osób można wynająć na wyłączność. Górna sala może pomieścić 14-18 osób. Lokal przy ul. Kruczej 6 dysponuje dwoma salami na antresoli w bezpośrednim sąsiedztwie, które mogą funkcjonować jako jedno wspólne pomieszczenie. Każda z nich może pomieścić po około 25 osób (łącznie 50 osób). Lokal ten dysponuje ponadto dużym kącikiem zabaw, który doskonale sprawdzi się w przypadku imprez rodzinnych z udziałem małych dzieci. Lokal przy. ul. Miodowej dysponuje jedną salą na około 60 osób. W naszych lokalach staramy się stworzyć przyjemną i kameralną atmosferę podczas organizowanych imprez. Wyselekcjonowana, regulowana strefowo muzyka umili Państwu czas. Ponadto gwarantujemy sprawną i uprzejmą obsługę.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Rozumiem